Mieszkania i domy

Parą można czyścić niemal wszystkie powierzchnie występujące w domach: stal nierdzewną, ceramiczne płyty grzewcze i piekarniki, fugi, armaturę, płytki podłogowe i podłogi laminowane, okna i powierzchnie przeszklone, tapicerkę, kabiny prysznicowe, kaloryfery. Nie pozostawia resztek preparatów, które mogą powodować uczulenia czy podrażnienia skóry i świetnie usuwa roztocza.

WIĘCEJ INFORMACJI

Placówki ochrony zdrowia

Szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie, domy pomocy i opieki.
Urządzenia doskonale sprawdzają się wszędzie tam gdzie istotna jest sterylna czystość i szybkość sprzątania. 

WIĘCEJ INFORMACJI

Przemysł spożywczy i piekarniczy

Wymagania dotyczące warunków sanitarnych generują wysokie koszta (środki chemiczne i czas poświęcony na sprzątanie obiektu i środków transportu). Urządzenia parowe maja za zadanie ułatwienie i zmniejszenie kosztów doczyszczania pomieszczeń produkcyjnych, pojazdów rozwożących produkty spożywcze, jak i szczególnie zabrudzone maszyny i urządzenia. 


WIĘCEJ INFORMACJI

Firmy sprzątające i remontowe

Bezsprzecznie najważniejsza jest tutaj szybkość wykonania oraz niskie koszty usług. Można sprzątać praktycznie wszystkie pomieszczenia bez konieczności wymiany maszyny na inną. Tą samą maszyna zmieniając końcówki umyjemy okna, odświerzymy ściany jak i doczyścimy plamy na wykładzinach

WIĘCEJ INFORMACJI

Hotele i pensjonaty

Nic tak nie przyciąga klientów jak czystość panująca w hotelu. Wykorzystanie urządzeń parowych w hotelu nie musi ograniczyć się tylko do czyszczenia podłóg. Doskonale nadają się urządzenia parowe do mycia szyb, bez użycia środków chemicznych.


WIĘCEJ INFORMACJI

Myjnie samochodowe

Fenomenalne właściwości suchej pary podawanej pod wysokim ciśnieniem i wzmocnionej użyciem detergentu z jednoczesnym zasysaniem nieczystości, sprawiają, że urządzenia parowe doskonale sprawdzają się w myjniach samochodowych, warsztatach i zakładach wulkanizacyjnych. Nic dziwnego więc, że użycie profesjonalnych urządzeń parowych w branży samochodowej wzrasta niezwykle szybko.


WIĘCEJ INFORMACJI

Przemysł

Urządzenia stosować nie tylko do sprzątania pomieszczeń socjalnych dla pracowników. Świetnie sprawdzają się przy odtłuszczaniu detali. Mogą służyć do czyszczenia taśm produkcyjnych czy maszyn. Można także odświerzyć wyroby przed wysyłką. 

WIĘCEJ INFORMACJI